Bizden Haberdar Olun

Kampanya ve duyurularımızdan haber almak için aşağıdaki bilgilerinizi doldurarak e-bültenimize kayıt olun ve AnadoluJet’in avantajlarla dolu dünyasına siz de katılın.

Aşağıdaki iletişim kanallarından herhangi birini seçerek Gizlilik Bildirimi'nde belirtilen şartlar uyarınca AnadoluJet tarafından sunulan ürün, hizmet ve fırsatlar ile ilgili olarak seçmiş olduğum kanal ya da kanallar üzerinden benimle iletişime geçilmesine, AnadoluJet ile paylaşmış olduğum kişisel verilerimin AnadoluJet tarafından Aydınlatma Metni'nde açıklandığı şekilde pazarlama ve müşteri deneyimi faaliyetleri amacıyla işlenmesine, kullanılmasına ve bu amaçla yurt içi ve yurt dışına aktarımına izin veriyorum.

AD
SOYAD
E-POSTA
ÜLKE
İRTİBAT TELEFONU
T.C. VATANDAŞI MISINIZ
TC KİMLİK NO

Daha önce Aydınlatma Metni ve Gizlilik Bildirimi çerçevesinde kampanya ve duyurular hakkında bize tanımış olduğunuz bilgilendirme hakkını iptal etmiş olacaksınız.

Süreci başlatabilmek için lütfen e-posta adresinizi giriniz. Sonrasında mail kutunuza gelen iletideki yönergelere göre izin tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.


E-POSTA

SMS ile bildirim almak istemiyorsanız aşağıdaki yönergeleri izleyerek izin tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Kampanya ve duyurular hakkında SMS izninizin iptali için RET THYAJET yazıp 8491’e gönderin.

Türkiye’de hizmet veren operatörler (Vodafone Türkiye, Türk Telekom, Turkcell) dışında bir iletişim operatöründen hizmet alıyorsanız, SMS izninizin iptali için RET THYAJET yazıp +90 555 849 0 849’a gönderin.